SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna O co tu chodzi?! Bramkarz został PORWANY przez prezesa klubu!

O co tu chodzi?! Bramkarz został PORWANY przez prezesa klubu!

21.12.2016, godz. 19:07
Miroslav Koprić
foto: Twitter

Miroslav Koprić  to golkiper, który występuje w maltańskim Brikirkara FC. Głośno o Chorwacie zrobiło się ostatnio. Wszystko przez przedziwną sytuację do jakiej doszło między piłkarzem a prezesem jego obecnego klubu. Działacz miał... porwać swojego zawodnika za rzekome ustawianie meczów!

Miroslav Koprić miał zostać porwany przez prezesa Brikirkara FC za... ustawianie meczów. Golkiper nie przyznał się do winy, więc usłyszał groźny. - Kiedy mówiłem, że nie wiem, o co chodzi, postraszyli mnie policją. Powiedziałem, żeby dzwonili, bo nie mam nic do ukrycia. Wtedy zabrali mi dwa telefony i laptopa, grożąc, że zaniosą na komisariat - powiedział 32-latek cytowany przez dziennik "Jutarnji list" z Chorwacji. W dalszej części opowieści Koprić mówił o szczegółach porwania. Wyjawił, że został wywieziony za miasto i gdy agresorzy uwięzili go w garażu, wymuszali na nim przyznanie się do celowego odpuszczania meczów.

W proceder miał też być rzekomo zamieszany były szkoleniowiec Brikirkary Drażen Besek. On także odrzucił oskarżenia. - To jest nonsens. Pracowałem w wielu miejscach na świecie, ale w takim jak tu - nigdy! Birkirkara jest zdecydowanie najmniej profesjonalnym klubem, w którym byłem - zdradził szkoleniowiec Zagłębia Lubin w latach 2003-2005. Klub stanowczo zaprzeczył słowom Miroslava Kopricia, nazywając jego opowieść kompletną bzdurą.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: