SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Pijany mężczyzna przewrócił pomnik Luisa Suareza. Zostawił zabawną wiadomość [ZDJĘCIE]

Pijany mężczyzna przewrócił pomnik Luisa Suareza. Zostawił zabawną wiadomość [ZDJĘCIE]

03.07.2017, godz. 12:02
Pomnik Luisa Suareza przewrócony przez pijanego człowieka
Luis Suarez doczekał się pomnika w rodzinnym mieście. Statua nie spodobała się jednak jednemu z mieszkańców foto: Twitter

Luis Suarez jest gwiazdą światowego formatu. Piłkarz strzela taśmowo gole dla wielkiej FC Barcelona i reprezentacji Urugwaju. Nic więc dziwnego, że niemal wszyscy mieszkańcy jego rodzinnego miasta są dumni z pochodzenia zawodnika. Wyjątkiem jest pewien mężczyzna, który pod wpływem alkoholu postanowił przewrócić pomnik 30-latka. Zostawił w jego miejscu zabawną wiadomość.

Luis Suarez pochodzi z miejscowości Salto w Urugwaju. Jakiś czas temu mieszkańcy cieszyli się z uhonorowania gwiazdy piłkarskich boisk pomnikiem. Po pewnym czasie okazało się jednak, że statua zawadza jednemu z mężczyzn. W nocy z soboty na niedzielę wracał on z zakrapianej imprezy i pod wpływem alkoholu przewrócił pomnik! Policja zatrzymała sprawcę, który okazał się również niezłym żartownisiem. W miejscu monumentu zostawił bowiem karteczkę z napisem: "Poszedłem na ślub Messiego, niedługo wrócę".

Lionel Messi poślubił piękną Antonellę Roccuzzo. Uroczystość uświetniona przez gwiazdy [ZDJĘCIA]

Po części było to nawet prawdą. Luis Suarez faktycznie bawił się na weselu Argentyńczyka u boku swojej żony Sofii Balbi. Nie zgadza się jednak to, że niedługo wróci. Trwają bowiem prace nad odnowieniem pomnika i nie wiadomo kiedy się zakończą. Policjanci wlepili już sprawcy mandat. Mężczyzna zaliczył więc najdroższą imprezę w swoim życiu, niezależnie od tego ile alkoholu wypił!

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: