SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Piłkarz PSG aresztowany! Jest podejrzany o postrzelenie człowieka

Piłkarz PSG aresztowany! Jest podejrzany o postrzelenie człowieka

31.03.2017, godz. 15:43
Odsonne Edouard
foto: Twitter

Piłkarz Paris Saint-Germaine, Odsonne Edouard, jest podejrzany o postrzelenie człowieka. 19-latek przebywa w areszcie i nie przyznaje się do winy, ale dowody wyraźnie go obciążają. Chodzi o zdarzenia z lutego. Jeden z przechodniów został raniony strzałem w głowę, a napastnik poruszał się samochodem, którego tablice rejestracyjne odpowiadają tablicom auta Edouarda. Piłkarz twierdzi, że tego wieczoru pożyczył samochód koledze.

Odsonne Edouard większą część swojej kariery spędził w młodzieżowych drużynach Paris Saint-Germain. Zawodnik urodzony w Gujanie Francuskiej podpisał w ubiegłym roku profesjonalny kontrakt z pierwszą drużyną PSG, ale natychmiast wypożyczono go do Tuluzy. W jej barwach rozegrał 16 spotkań w Ligue 1. Za sobą ma także występy i bramki w młodzieżowych reprezentacjach Francji. Obecnie Edouard przebywa w areszcie i jest oskarżony o postrzelenie człowieka. Młodzian nie przyznaje się do winy.

Do feralnego zdarzenia doszło na jednej z ulic Tuluzy. Z samochodu oddano strzał w kierunku przechodnia, który został raniony w okolicy ucha. Poszkodowany mężczyzna zanotował numer rejestracyjny auta, z którego strzelano. Okazało się, że jego właścicielem jest Odsonne Edouard. To dlatego w czwartek policja aresztowała piłkarza PSG, stawiając mu zarzut postrzelenia człowieka. Ten jednak zarzeka się, że nie ma nic wspólnego z tą sprawą, a 11 lutego pożyczył samochód koledze.

Oto próbka umiejętności młodego Francuza i jego gol w meczu reprezentacji Francji do lat 19 z kadrą Gruzji:

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: