SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Piłkarze strzelali do ludzi z wiatrówki. Teraz mają GIGANTYCZNE kłopoty

Piłkarze strzelali do ludzi z wiatrówki. Teraz mają GIGANTYCZNE kłopoty

04.04.2017, godz. 12:50
Odsonne Edouard
foto: Twitter

Sportowcy lubią się relaksować na wszelkie możliwe sposoby, ale to, co wymyślili piłkarze francuskiej Tuluzy, nie mieści się w głowie. Dla rozrywki... strzelali do ludzi na ulicy z wiatrówki. Jednego z nich ranili. Klub natychmiast wyrzucił zawodników z klubu. Teraz czeka ich sprawa w sądzie.

Odsonne Edouard i Mathieu Cafaro chyba zbyt dosłownie zrozumieli "trening strzelecki". Zamiast kopać piłkę do bramki, w wolnej chwili postanowili strzelać do ludzi. Nie do końca jest jasne, który z nich operował bronią, ale wygląda na to, że obaj postanowili sprawdzić swoją celność.

Głównym podejrzanym jest Edouard. Policja ustaliła, że strzał, który ranił jednego z przechodniów w ucho, padł z samochodu tego właśnie piłkarza. Edouard zwala winę na kolegę Cafaro, który siedział za kółkiem.

Sprawa wyjaśni się w sądzie. Rozprawę piłkarzy zaplanowano na 13 czerwca. Już teraz wiadomo jednak, że będą mieli ogromne problemy. Co dalej z ich karierami? Kto weźmie do drużyny piłkarzy, którzy strzelają do ludzi z wiatrówki? Cafaro już wyleciał z Tuluzy, natomiast Edouard wrócił do Paris Saint-Germain, z którego był wypożyczony. Tak wielki klub jak PSG z pewnością wyciągnie błyskawiczne konsekwencje. Nie może sobie pozwolić na utrzymywanie piłkarza z taką reputacją.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: