SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Pogrzeb Pawła Zarzecznego - relacja z uroczystości. Dziennikarz pożegnany Snem o Warszawie

Pogrzeb Pawła Zarzecznego - relacja z uroczystości. Dziennikarz pożegnany Snem o Warszawie

31.03.2017, godz. 21:10
Pogrzeb Pawła Zarzecznego
foto: Artur Hojny/Super Express

Pogrzeb Pawła Zarzecznego rozpoczął się w piątek 31 marca o godz. 12:00. Legendarnego dziennikarza żegnały tłumy kolegów po fachu, a także kibiców. Podczas uroczystości pogrzebowej został pośmiertnie uhonorowany. U nas możecie zobaczyć, jak przebiegała relacja z pogrzebu Pawła Zarzecznego. Możecie obejrzeć wideo i zdjęcia z uroczystości.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund

Zgodnie z życzeniem Pawła Zarzecznego, zgromadzeni odśpiewali Sen o Warszawie.

Niech spoczywa w pokoju.

Na pogrzeb przychodzi jeszcze więcej ludzi. Wszyscy pamiętają o Pawle Zarzecznym.

Udostępniamy przekaz na żywo. Aby obejrzeć transmisję, prosimy o odświeżenie strony.

Paweł Zarzeczny często lubił sobie żartować w programach telewizyjnych, rzucać anegdotkami, ale potrafił też mówić poważnie, od serca. Tak jak tutaj:

Kościół jest wypchany po brzegi. Mnóstwo ludzi żegna byłego dziennikarza sprzed wejścia:

Podczas swojej pięknej przygody z dziennikarstwem Paweł Zarzeczny napisał wiele trafnych słów o sporcie, często zwracając uwagę na jego prosty charakter. Przede wszystkim chodzi o zabawę. Często się dziś o tym zapomina...

Po godz. 12:00 rozpoczęła się msza w kościele Św. Wincentego.

Paweł Zarzeczny, za swoje wielkie dziennikarskie zasługi, ma zostać dziś pośmiertnie uhonorowany. Prezydent Andrzej Duda nadał mu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Nie dość, że Pawła Zarzecznego żegnają na cmentarzu tłumy, to jeszcze pogoda się do niego uśmiecha. Padało dwa dni, a dziś... piękne słońce.

Na pewno też pożegnają go godnie, na całe gardło:

Już widać, że kibice Legii nie zawiedli. Na pewno stawią się liczną grupą.

Dziś żegnamy Pawła Zarzecznego, naszego byłego redakcyjnego kolegę, który w sobotę 25 marca nagle zmarł w wieku 56 lat na zawał serca. Tym, którzy nie mogą wziąć udziału w uroczystości pogrzebowej, chcemy przybliżyć to wydarzenie. Będziecie mogli zobaczyć, jak tłumy znajomych i kibiców pięknie żegnają Pawła Zarzecznego.
False 3164 True 1 2017-03-31 11:30:00 True 30

Wiele osób pragnęło pożegnać Pawła Zarzecznego, ale nie każdy mógł się pojawić na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. My byliśmy na miejscu, aby przybliżyć to wydarzenie, które było pięknym pożegnaniem byłego dziennikarza między innymi "Super Expressu" i "Przeglądu Sportowego". Choć miał swój kontrowersyjny styl, to nikt nie może zaprzeczyć, że przez ostatnie lata próżno szukać barwniejszej postaci w dziennikarstwie, którą bez przeszkód można nazwać legendą. Za wybitne zasługi, prezydent Andrzej Duda nadał mu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: