SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Policja przeszukała mieszkania gwiazd PSG! Spore kłopoty...

Policja przeszukała mieszkania gwiazd PSG! Spore kłopoty...

23.05.2017, godz. 20:49
Angel Di Maria, PSG
foto: EAST NEWS

Angel Di Maria i Javier Pastore mogą mieć spore problemy! Francuska policja weszła do ich mieszkań i dokonała przeszukań. Funkcjonariusze odwiedzili także biuro stołecznego klubu. Akcja ma związek z rozpoczętym w grudniu zeszłego roku śledztwem. Policjanci badają sprawę ewentualnego unikania płacenia podatków przez futbolowe gwiazdy.

Javier Pastore i Angel Di Maria znaleźli się na celowniku policji po tym, jak w grudniu zeszłego roku portal Football Leaks opublikował ogromną liczbę dokumentów odnośnie finansów działaczy, klubów i zawodników. Śledztwo prowadzone jest nie tylko w związku z unikaniem płacenia podatków, lecz także praniem pieniędzy, które zostały uzyskane niezgodnie z prawem. Nie wiadomo czy w mieszkaniach zawodników oraz biurze klubu policjanci znaleźli coś, co obciążyłoby gwiazdy PSG.

Informację o przeszukaniach potwierdził portal Mediapart. "Z naszych informacji wynika, że we wtorek ok. godziny 6 rano funkcjonariusze policji wtargnęli do domów Di Marii i Pastore. Niedługo później przeszukano biura PSG w Paryżu i Buologne-Billancourt. Ma to związek z postępowaniem wszczętym 20 grudnia w sprawie unikania podatków na dużą skalę" - ustalili francuscy dziennikarze.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: