SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Polska drużyna skompromitowała się na kacu. "Wolą alkohol od grania w piłkę"

Polska drużyna skompromitowała się na kacu. "Wolą alkohol od grania w piłkę"

10.05.2017, godz. 13:23
Bramka, piłka nożna
Bramka, piłka nożna foto: internet

Pewnie mało kto słyszał o drużynie MKS San Jarosław, ale zrobiło się o niej głośno dzięki mediom społecznościowym. Na Facebooku tego zespołu pojawiła się rozbrajająca, a jednocześnie szczera do bólu relacja pomeczowa - jest hitem internetu! Piłkarze nie wygrali spotkania, bo dzień wcześniej ostro imprezowali.

Juniorzy Starsi MKS San Jarosław grali z drużyną o nazwie Iskra. Jak wynika z przezabawnej relacji, do 85. minuty prowadzili 2:0. Wydawało się, że mają zwycięstwo w kieszeni. Aż tu nagle... "tracimy dwie bramki po głupich błędach bramkarza! Powiedzmy sobie prawdę, ale z perspektywy kibica wyglądało to chu****!" -  czytamy na Facebooku MKS-u.

Jak to się stało, że pewne zwycięstwo piłkarzy San Jarosław zamieniło się w szczęśliwy remis? Okazuje się, że zabrakło im świeżości. Opadli z sił, bo kilka godzin przed meczem brali udział w hucznej imprezie: "Nie oszukujmy się, lecz gdyby nikt nie był na kacu to gralibyśmy w Champions League..." - żartowano w pomeczowej relacji.

Nie pomógł nawet "gwiazdor" zespołu - Daniel "DR7" Rejent, który wyleciał z boiska za obrażanie sędziego. Co takiego mu powiedział? Zachęcamy do przeczytania relacji pomeczowej w całości - ubaw po pachy!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: