SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Powalił przeciwnika nadprzyrodzoną mocą. To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Powalił przeciwnika nadprzyrodzoną mocą. To trzeba zobaczyć [WIDEO]

27.06.2017, godz. 15:25
Flamengo
foto: Twitter

Mamy kolejnego kandydata do Oscara. Lucas Fonseca z brazylijskiego zespołu E.C. Bahia zaprezentował nietuzinkowe umiejętności aktorskie. Tak spektakularnie przewrócił się po próbie odpechnięcia go przez Paolo Guerrero, że można pomyśleć, iż peruwiański napastnik dysponuje jakimiś super mocami, które pozwoliły mu odrzucić rywala na kilka metrów.

Wszystko zdarzyło się podczas meczu ligi brazylijskiej pomiędzy drużynami Bahia i Flamengo. W 31. minucie pierwszej połowy Lucas Fonseca niebezpiecznie zaatakował Paolo Guerrero, a po chwili runął na ziemię po tym, jak rywal próbował go odepchnąć. Komizm sytuacji polega na tym, że peruwiański napastnik nie sięgnął przeciwnika i jedynie machnął ręką w powietrzu. To wystarczyło jednak Lucasowi Fonsece, by upaść w spektakularny sposób. Taki upadek sugeruje, że Guerrero dysponuje jakimś fantastycznym darem, który objawia się w nadludzkiej mocy.

Zachowanie brazylijskiego piłkarza jest mocnym kandydatem do przyszłorocznych Oscarów. Nie wiadomo jeszcze jednak, w jakiej kategorii rozpatrywać dzieło Lucasa Fonseci? Czy to science-fiction, czy fantasy, czy może komedia?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: