SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Pro Evolution Soccer 2017. Tutaj pokonasz Borussię 6:0... [WIDEO]

Pro Evolution Soccer 2017. Tutaj pokonasz Borussię 6:0... [WIDEO]

15.09.2016, godz. 18:37
PES 2017
foto: Materiały prasowe

Na ten dzień czekali gracze na całym świecie - w czwartek miała miejsce premiera najnowszej części niezwykle popularnej gry Pro Evolution Soccer. Jedną z drużyn, z którą umową związał się producent - Konami - jest Borussia Dortmund. Pady w dłoń!

Tytuł ukazał się w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Windows PC. W najnowszej wersji PES-a sterowanie stało się jeszcze bardziej intuicyjne, a gra lepiej oddaje piłkę nożną na najwyższym poziomie. System “Real Touch” daje możliwość odbioru podania i zrobienia sobie miejsca na boisku na wiele sposobów, a “Precise Pass” – pełną kontrolę nad kierunkiem i szybkością każdego podania. Ponadto poprawiono m.in. grę bramkarzy, a sztuczna, adaptacyjna inteligencja, cały czas analizuje styl gracza i dopasowuje się do niego.
PES 2017 korzysta z wiodącego na rynku silnika FOX Engine. Ponadto Konami podpisało partnerskie umowy premium z FC Barceloną, Borussią Dortmund i Liverpoolem FC, a seria PES pozostaje jedyną gra piłkarską z licencją najbardziej prestiżowych rozgrywek w piłce klubowej - Ligi Mistrzów i Ligi Europy. 15 września ukazała się również pierwsza aktualizacja składów. Darmowa łatka doda wszystkie transfery przeprowadzone podczas ostatniego okienka transferowego. Ponadto działają już serwery gry, które są gotowe na miliony meczów w sieci, rozgrywanych co roku w PES-ie.

Dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce jest Wydawnictwo Techland. Gra dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: