SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Konfederacji 2017: Meksyk - Nowa Zelandia NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć?

Puchar Konfederacji 2017: Meksyk - Nowa Zelandia NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć?

21.06.2017, godz. 11:20
Meksyk
foto: EAST NEWS

Meksyk - Nowa Zelandia NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Puchar Konferedarcji LIVE. W drugim meczu grupy A zmierzą się reprezentacje Meksyku i Nowej Zelandii. Zdecydowanym faworytem są piłkarze z Ameryki Północnej, którzy sprawili małą niespodziankę w pierwszej kolejce turnieju. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Meksyk - Nowa Zelandia? Transmisja na żywo w tv i internecie, a także relacja online live - wszystkie informacje u nas.

W pierwszym meczu Pucharu Konfederacji 2017 w Rosji Nowozelandczycy przegrali z gospodarzami turnieju 0:2 i był to najniższy wymiar kary, jaki mógł spotkać drużynę z Oceanii. Rosjanie przez cały mecz przeważali, stworzyli wiele sytuacji bramkowych i cudem uniknęli pogromu. W zupełnie innych nastrojach są Meksykanie. Ci, po bardzo emocjonującym meczu, zremisowali z Portugalczykami 2:2. Sprawili tym samym niemałą niespodziankę, bo zatrzymać mistrzów Europy to nie lada wyczyn.

Przepustkę do półfinałów otrzymają tylko dwie najlepsze drużyny w grupie. O ile Nowa Zelandia już chyba nie celuje w strefę medalową, to Meksyk zapewne rozbudził swoje apetyty po meczu z Portugalią. "El Tri" muszą zwyciężyć w nadchodzącym meczu i to najlepiej wyżej niż Rosjanie, bo w końcowym rozrachunku o kolejności w tabeli decydować może bilans bramkowy.

Mecz Meksyk - Nowa Zelandia o godzinie 20. Transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: