SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Konfederacji: Niemcy - Kamerun NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Puchar Konfederacji: Niemcy - Kamerun NA ŻYWO. Transmisja TV i STREAM ONLINE

25.06.2017, godz. 16:40
Mecz Australia - Niemcy na Pucharze Konfederacji 2017
Mecz Australia - Niemcy na Pucharze Konfederacji 2017 foto: EAST NEWS

Niemcy - Kamerun NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Puchar Konfederacji LIVE. W ostatniej kolejce grupy B Niemcy zagrają z reprezentacją Kamerunu. Obie drużyny walczą o półfinał Pucharu Konfederacji 2017. Większe szanse na awans mają Niemcy, ale nie wolno odbierać nadziei ambitnym piłkarzom z Afryki. Transmisja na żywo meczu Niemcy - Kamerun w TVP 1. Stream online live dostępny będzie także w internecie.

Selekcjoner Joachim Loew zabrał do Rosji młodych piłkarzy, którzy walczą o miejsce w kadrze na przyszłorocznym mundialu. Niedoświadczeni piłkarze radzą sobie całkiem nieźle. Wygrali z Australią 3:2 i zremisowali z Chile 1:1. To sprawia, że do awansu wystarczy im jeden punkt. Muszą być jednak bardzo uważni, bo ewentualna przegrana może mocno skomplikować ich sytuację. W ekstremalnym przypadku odprawić do domu.

Kamerun w dotychczasowej rywalizacji przegrał z Chile 0:2 i zremisował z Australią 1:1. W ostatnim meczu nie ma nic do stracenia. Może postawić na otwarty i ofensywny futbol, ukierunkowany na zwycięstwo.

Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi reprezentacjami były spotkaniami towarzyskimi. W 2004 roku pewnie wygrali Niemcy. Dziesięć lat później był już remis 2:2.

Transmisja telewizyjna meczu Niemcy - Chile będzie dostępna w TVP 1. Pierwszy gwizdek o godzinie 17. Internauci będą mogli obejrzeć spotkanie na sport.tvp.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: