SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Konfederacji 2017: Kamerun - Australia NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE

Puchar Konfederacji 2017: Kamerun - Australia NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE

22.06.2017, godz. 13:03
Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej, kamerun
Reprezentacja Kamerunu w piłce nożnej foto: EAST NEWS

Mecz Kamerun - Australia NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Puchar Konfederacji 2017 STREAM ONLINE LIVE. W drugiej kolejce fazy grupowej oba zespoły muszą zagrać o pełną pulę. W swoich pierwszych meczach przegrały i jeśli po kolejnym ktoś pozostanie bez punktów, to może w zasadzie pożegnać się z marzeniami o półfinale rozgrywek. Gdzie w TV i INTERNECIE oglądać mecz Kamerun - Australia? Czy będzie STREAM?

Mecz Kamerun - Australia zapowiada się jako prawdziwy pojedynek na noże. Oba zespoły do rywalizacji przystąpią z ostrzem na gardle i jeśli nie zapunktują w czwartek, to powoli mogą pakować walizki. Do półfinału Pucharu Konfederacji awans uzyskają bowiem po dwie najlepsze drużyny z obu grup. Po pierwszej serii gier Kameruńczycy i Australijczycy mają zerowy dorobek i zwycięstwo potrzebne jest im jak tlen.

Puchar Konfederacji 2017: Niemcy - Chile w TV. STREAM ONLINE LIVE

Puchar Konfederacji 2017 rozpoczął się dla mistrzów Afryki i ich najbliższych przeciwników dość pechowo. Kameruńczycy ulegli najlepszej drużyny ostatniego Copa America - Chile - przegrywając 0:2. Australijczycy dzielnie walczyli z mistrzami świata. Ostatecznie jednak przegrali z Niemcami 2:3, choć rywale do Rosji przybyli bez swoich największych gwiazd.

Puchar Konfederacji 2017: Kamerun - Australia NA ŻYWO w TV i INTERNECIE

Mecz Kamerun - Australia odbędzie się w ramach Pucharu Konfederacji 2017. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek 22 czerwca. Początek starcia o godzinie 17:00. Transmisja TV NA ŻYWO zostanie przeprowadzona przez TVP1 i TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Kamerun - Australia udostępni platforma sport.tvp.pl.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: