SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Konfederacji: Niemcy - Australia NA ŻYWO. Transmisja TV, darmowy STREAM ONLINE

Puchar Konfederacji: Niemcy - Australia NA ŻYWO. Transmisja TV, darmowy STREAM ONLINE

19.06.2017, godz. 16:52
Julian Draxler, reprezentacja Niemiec
foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO mecz Niemcy - Australia w TV i INTERNECIE. Puchar Konfederacji 2017 STREAM ONLINE LIVE. Poniedziałkowe spotkanie w Soczi zakończy pierwszą serię gier fazy grupowej Pucharu Konfederacji. Mimo eksperymentalnego składu, faworytem rywalizacji są Niemcy. Mistrzowie świata chcą wykorzystać ten turniej przede wszystkim jako przegląd kadr. Gdzie oglądać mecz Niemcy - Australia? Czy będzie STREAM w INTERNECIE?

Mecz Niemcy - Australia będzie dla obu zespołów pierwszym podczas Pucharu Konfederacji 2017. Spotkanie to zakończy również pierwszą kolejkę fazy grupowej. W grupie B dotychczas zmierzyły się ze sobą reprezentacje Chile i Kamerunu. W niedzielę lepsi okazali się mistrzowie Ameryki Południowej. Najlepsza drużyna ostatniego Pucharu Narodów Afryki musiała uznać wyższość rywali po porażce 0:2. Tym samym na razie na prowadzeniu są Chilijczycy.

Faworytem rywalizacji w Soczi będą nasi zachodni sąsiedzi. Choć Joachim Loew do Rosji zabrał drugi garnitur, to z pewnością jego piłkarze dysponują większymi umiejętnościami niż Australijczycy. Puchar Konfederacji lubi jednak niespodzianki i nie można wykluczyć, że o taką pokuszą się teoretyczni outsiderzy.

Mecz Niemcy - Australia w ramach Pucharu Konfederacji 2017 odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja TV NA ŻYWO dostępna będzie na TVP 1. STREAM ONLINE LIVE udostępni platforma sport.tvp.pl.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: