SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Konfederacji 2017: Rosja - Portugalia w TV. Gdzie transmisja i darmowy STREAM?

Puchar Konfederacji 2017: Rosja - Portugalia w TV. Gdzie transmisja i darmowy STREAM?

21.06.2017, godz. 16:36
Cristiano Ronaldo, Portugalia
foto: EAST NEWS

Przed nami druga kolejka meczów grupowych Pucharu Konfederacji 2017 w Rosji. Gospodarze podejmą drużynę mistrzów Europy - Portugalię, w szeregach której nie zabraknie oczywiście Cristiano Ronaldo. Sprawdźcie, gdzie będzie można obejrzeć mecz Rosja - Portugalia? Transmisja na żywo zostanie przeprowadzono zarówno w telewizji, jak i internecie!

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Co cztery lata gospodarz następnego mundialu gości Puchar Konfederacji. Turniej ten jest swego rodzaju próbą generalną dla organizatorów przed oficjalnym rozpoczęciem najważniejszej imprezy, ale także szansą dla poszczególnych reprezentacji, by sprawdzić swoją formę. Od kilku edycji nad Pucharem Konfederacji krąży jednak klątwa. W ubiegłych latach drużyny, która triumfowała w tych rozgrywkach, nie potrafiły zdobyć mistrzostwa świata.

W grupie A Pucharu Konfederacji 2017 rozegrano już pierwsze mecze. Rosja pewnie pokonała Nową Zelandię 2:0, a Portugalia zremisowała z Meksykiem 2:2. Teraz czas na drugą kolejkę. W niej gospodarze turnieju zmierzą się z mistrzami Europy. To najciekawiej zapowiadający się pojedynek na tym etapie Pucharu. Podopieczni Stanisława Czerczesowa mogą nastraszyć portugalskie gwiazdy, a pomoże im w tym z pewnością rosyjska publika.

Mecz Rosja - Portugalia rozpocznie się o godzinie 17. Transmisja dostępna będzie już od 16.30 w TVP 1 lub sport.tvp.pl. My zapraszamy na relację live, minuta po minucie. Jej początek o 16.45.

Wszystko o Pucharze Konfederacji znajdziecie TUTAJ.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: