SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Konfederacji 2017: Wiadomości, wyniki, terminarze. Skarb kibica

Puchar Konfederacji 2017: Wiadomości, wyniki, terminarze. Skarb kibica

17.06.2017, godz. 13:29
Puchar Konfederacji 2017
Puchar Konfederacji 2017 to próba generalna dla Rosjan przed przyszłorocznym mundialem. Na turnieju zagrają między innymi mistrzowie Europy i świata. foto: EAST NEWS

Już w sobotę 17 czerwca rozpocznie się Puchar Konfederacji 2017. W próbie generalnej przed MŚ 2018 zagra osiem reprezentacji. W sobotę na murawę wybiegną gospodarze i piłkarze z Nowej Zelandii. Oprócz nich w rozgrywkach udział wezmą między innymi: mistrzowie świata - Niemcy, mistrzowie Europy - Portugalczycy czy mistrzowie Ameryki Południowej - Chilijczycy. Oddajemy w Wasze ręce skarb kibica na Puchar Konfederacji 2017.

Puchar Konfederacji 2017 rozpocznie się w sobotę 17 czerwca od meczu Rosja - Nowa Zelandia. Oprócz tych dwóch reprezentacji na czterech stadionach, które w przyszłym roku gościć będą finalistów MŚ 2018 zaprezentują się reprezentacje: Niemiec, Chile, Portugalii, Kamerunu, Australii i Meksyku. Ekipy zostały podzielone na dwie grupy, z których po dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału. Finał i spotkanie o trzecie miejsce zaplanowano na 2 lipca. My oddajemy w Wasze ręce skarb kibica na Puchar Konfederacji 2017. Znajdziecie tutaj zarówno plan transmisji TV, terminarze, jak i wszystkie kadry zespołów oraz najświeższe wiadomości!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: