SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Joachim Loew znowu zrobił coś obrzydliwego! Grzebał sobie w... [ZDJĘCIE]

Joachim Loew znowu zrobił coś obrzydliwego! Grzebał sobie w... [ZDJĘCIE]

27.06.2017, godz. 06:46
Joachim Loew podczas meczu Niemcy - Kamerun
Joachim Loew podczas meczu Niemcy - Kamerun wsadził sobie rękę w... spodnie foto: Twitter

Joachim Loew to świetny trener, ale dziwny człowiek. Selekcjoner reprezentacji Niemiec zdobył ze swoją drużyną mistrzostwo świata w 2014 roku. Już wtedy jednak świat obiegły obrazki, na których fachowiec ten wsadza sobie ręce w... spodnie oraz dłubie w nosie. Minęły trzy lata, a Joachim Loew nie zmienił przyzwyczajeń. Przekonaliśmy się o tym podczas Pucharu Konfederacji.

Joachim Loew do Rosji na Puchar Konfederacji 2017 zabrał zawodników, którzy normalnie nie występują w pierwszym składzie reprezentacji Niemiec. Zupełnie odmieniona drużyna naszych zachodnich sąsiadów radzi sobie w rozgrywkach bardzo dobrze. Wygrała ona grupę B, zdobywając w trzech spotkaniach siedem punktów. Mistrzowie świata z 2014 roku pokonali Australię i Kamerun oraz zremisowali z Chile.

O ile skład reprezentacji Niemiec w Pucharze Konfederacji jest odmieniony, o tyle Joachim Loew pozostał taki sam jaki był. Każdy pamięta obrazki sprzed jakiegoś czasu, gdy selekcjoner dłubał sobie w nosie oraz wsadzał ręce pod spodnie. W niedzielę, podczas rywalizacji z Kamerunem, Loew znowu to zrobił! W drugiej połowie spotkania został przyłapany na grzebaniu sobie w majtkach. Jeden z członków sztabu szkoleniowego, siedzący obok, wydawał się niewzruszony i spokojnie popijał wodę.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: