SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Polski: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? Jak oglądać?

Puchar Polski: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE? Jak oglądać?

09.08.2017, godz. 19:43
Korona Kielce - Zagłębie Lubin, Ekstraklasa
Korona Kielce - Zagłębie Lubin, Ekstraklasa foto: CYFRA SPORT

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok NA ŻYWO. Puchar Polski LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać mecz Zagłębie - Jagiellonia w 1/16 finału Pucharu Polski? Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. W pucharowym starciu prowadzące w tabeli Ekstraklasy Zagłębie podejmuje w Lubinie zajmującą trzecie miejsce Jagiellonię. Gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - Jagiellonia w telewizji i internecie?

Zagłębie Lubin w 1/16 finału Pucharu Polski powalczy w środę z Jagiellonią Białystok. Stawka jest duża, bo w tej fazie PP nie ma rewanżów i przegrany pożegna się z prestiżowymi rozgrywkami. - Traktujemy ten mecz bardzo poważnie. Nie zamierzamy odpuszczać. W Pucharze Polski chcemy zajść jak najdalej - mówi Ireneusz Mamrot, trener Jagielloni, która w niedzielę sensacyjnie przegrała w lidze 1:3 z Sandecją. - Od początku jednak mówiłem, że nie mamy szczęścia w losowaniu, zarówno na krajowym podwórku, jak i w Europie. Te długie podróże nas nie omijają - dodał Mamrot.

Poprzednie starcie tych zespołów okazało się wspaniałym widowiskiem - 4:3 wygrała Jagiellonia. Czy teraz też piłkarze uraczą nas wielkim spektaklem?

Mecz Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok w 1/16 Pucharu Polski zostanie rozegrany w środę 9 sierpnia o godz. 20.00. Niestety żadna polska telewizja nie przeprowadzi transmisji na żywo z tego spotkania. Polsat Sport pokaże w tym czasie mecz Pogoń - Lech.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: