SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce NA ŻYWO w TV. Transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać?

Puchar Polski: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce NA ŻYWO w TV. Transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać?

10.08.2017, godz. 18:41
Korona Kielce - Wisła Kraków
Korona Kielce - Wisła Kraków foto: CYFRA SPORT

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce NA ŻYWO. Puchar Polski LIVE. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Jak oglądać mecz Zagłębie - Korona w telewizji i internecie za darmo? Na Stadionie Ludowym w Sosnowcu mecz w 1/16 Pucharu Polski. I-ligowe Zagłębie podejmuje kielecką Koronę. Zobacz kiedy i gdzie obejrzeć spotkanie Zagłębie - Korona w pucharze 10 sierpnia.

Zagłębie Sosnowiec, które w minionym sezonie do końca walczyło o upragniony awans do Ekstraklasy, źle zaczęło nowe rozgrywki. Przegrało w I lidze dwa mecze - 0:1 z Olimpią Grudziądz i 1:2 z Gónikiem Łęczna. Czy piłkarze z Sosnowca zrehabilitują się w prestiżowych rozgrywkach Pucharu Polski? Łatwo nie będzie, bo Korona Kielce w tym sezonie spisuje się dobrze. Po czterech kolejkach Ekstraklasy żółto-czerwoni zajmują w tabeli 7. miejsce. Stawka tego meczu jest duża, w tej fazie Pucharu Polski nie ma rewanżów, więc przegrany pożegna się z rozgrywkami.

Co ciekawe, kieleccy kibice bardzo długo czekają na mecz ich pupili w rozgrywkach Pucharu Polski na stadionie w Kielcach. Ostatni raz takie spotkanie zostało rozegrane... 7 lat temu. Żeby wreszcie zagrać w PP u siebie, muszą uporać się z Zagłębiem Sosnowiec. Wtedy w 1/8 finału zagrają w Kielcach z Wisłą Kraków.

Mecz Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce w 1/16 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w czwartek 10 sierpnia o godz. 19. Niestety żadna polska telewizja nie przeprowadzi relacji z tego meczu. Polsat Sport, który ma prawa do PP, pokaże tego dnia spotkanie Arka - Śląsk.

Karolina Woźniacka NAGO! Jest WIDEO z rozbieranej sesji

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: