Sport piłka nożna piłka nożna Puchar Włoch: Napoli - Juventus TV. Transmisja NA ŻYWO i STREAM

Puchar Włoch: Napoli - Juventus TV. Transmisja NA ŻYWO i STREAM

05.04.2017, godz. 20:32
Arek Milik świętuje zdobycie bramki w meczu Napoli - Milan

Napoli – Juventus. Gdzie oglądać NA ŻYWO w TV i INTERNECIE? Czy będzie dostępny legalny STREAM ONLINE LIVE? Trwa walka o finał Pucharu Włoch. W lepszej sytuacji są goście, którzy wygrali pierwszy mecz 3:1. Neapolitańczycy chcą jednak wykorzystać atut własnego boiska i odrobić straty z Turynu.

Do przerwy w pierwszym meczu Napoli prowadziło 1:0 i wydawało się, że może wyrzucić Juventus za burtę Pucharu Włoch. Po przerwie „Stara Dama” zdobyła jednak trzy gole i odwróciła losy spotkania. To oznacza, że do awansu klub Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego potrzebuje dwóch goli. Jeśli dwukrotnie Napoli pokona bramkarza rywali i nie da sobie wbić gola – będzie świętować awans do finału krajowego pucharu, gdzie czeka już Lazio.

Półfinałowy rewanż Napoli – Juventus będzie można obejrzeć na Polsacie Sport. Pierwszy gwizdek o godz. 20.45. Żadne legalne źródło nie udostępni streamu online live.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora