SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Puścił 43 gole i został aresztowany. Dziwaczna sytuacja w Niemczech

Puścił 43 gole i został aresztowany. Dziwaczna sytuacja w Niemczech

19.09.2016, godz. 16:50
Bramka, piłka nożna
Bramka, piłka nożna foto: internet

Zwykło się mówić "takie rzeczy tylko w Polsce". Sytuacja do jakiej doszło w Niemczech jest jednak tak niecodzienna, że chyba nawet nad Wisłą ludzie zdziwiliby się, gdyby byli jej świadkami. W meczu ligi regionalnej padł wynik... 43:0! Jakby tego było mało, to tuż po końcowym gwizdku policja aresztowała bramkarza przegranego zespołu o swojsko brzmiącym nazwisku - Kwiotek.

Cała sprawę nagłośniła gazeta "Express". Rekordowo wysoka porażka zespołu SV Vonderort, złożonego w dużej mierze z imigrantów z Syrii, z PSV Oberhausen przyciągnęła nie tylko czytelników, lecz także stróżów prawa. Niedługo po zakończeniu spotkania aresztowany przez policję został bramkarz ekipy, która przegrała 0:43 Marco Kwiotek. Nie wiadomo czy miało to związek z samą rywalizacją czy podejrzeniami o korupcję, ponieważ niemieccy funkcjonariusze nie chcą o tym mówić.

Na razie wobec golkipera nie wyciągnięte zostały żadne konsekwencje, a niedługo po całym zajściu został zwolniony do domu. Wiadomo tylko tyle, że Kwiotek został przesłuchany. Nie zazdrościmy mu sytuacji, w której się znalazł. Ostatnie dni są dla niego zapewne katorgą. Wyobraźcie sobie sami, że puszczacie prawie pół setki goli, a później trafiacie na komisariat. Jeśli coś jeszcze może pójść nie tak w życiu amatorskiego bramkarza, to zapewne tak się stanie w najbliższym czasie. W końcu jak pech, to pech...

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: