SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Reprezentant Chile poszukiwany przez policję. Pobił kogoś na śmierć?

Reprezentant Chile poszukiwany przez policję. Pobił kogoś na śmierć?

04.01.2017, godz. 11:05
Luciano Cabral, reprezentacja Chile
foto: Twitter

Reprezentant Chile Luciano Cabral zapadł się pod ziemię. Od kilku dni piłkarz skutecznie ukrywa się przed policją. Funkcjonariusze poszukują go w związku z bójką, która miała miejsce 1 stycznia. Według nieoficjalnych informacji, Cabral miał zadać cios, który sprawił, że ofiara ataku zmarła.

Wiadomo, że Luciano Cabral 1 stycznia był w argentyńskim mieście General Alvear. Chilijczyk wziął tam udział w bójce ulicznej. Oprócz niego pięściami okładało się jeszcze kilku mężczyzn. Finał walki był tragiczny. Jeden z jej uczestników został bardzo dotkliwie pobity i w wyniku urazu czaszki zmarł. Policjanci szybko zidentyfikowali dwóch podejrzanych w tej sprawie mężczyzn - 44-latka i 17-latka.

Wciąż trwają poszukiwania ostatniego uczestnika, którym był właśnie Cabral. 21-letni piłkarz zapadł się pod ziemię i nikt nie wie gdzie może teraz przebywać. Funkcjonariusze chcą jak najszybciej przesłuchać go w sprawie tragicznej bójki, żeby ustalić jaką rolę odegrał w tym zdarzeniu. Media w Ameryce Południowej coraz częściej piszą, że reprezentant Chile jest głównym podejrzanym o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 27-latka.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: