SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna piłka nożna Robert i Anna Lewandowscy spotkali na urlopie znaną modelkę! GORĄCE ZDJĘCIA!

Robert i Anna Lewandowscy spotkali na urlopie znaną modelkę! GORĄCE ZDJĘCIA!

12.07.2016, godz. 12:06
Robert i Anna Lewandowscy
Robert i Anna Lewandowscy foto:

Wreszcie mają czas dla siebie! Robert i Anna Lewandowscy (oboje 28 l.) od kilku dni przebywają na greckiej wyspie Mykonos, gdzie odpoczywają i ładują akumulatory przed kolejnym ciężkim sezonem. Robert wraca do treningów w Bayernie dopiero za dwa tygodnie, więc chce jak najlepiej wykorzystać ostatnie dni laby.

Tylko oni, ciepłe morze, gorący piasek i piekące słońce. Lewandowscy, którzy niedawno obchodzili trzecią rocznicę ślubu, cieszą się każdą wspólną chwilą na Mykonosie. Całymi dniami spacerują po plaży, zażywają kąpieli słonecznych i morskich. Miłosny żar aż bije od najsłynniejszej polskiej sportowej pary. Nie szczędzą sobie czułości i gorących całusów.

Lewandowscy na Mykonosie spotkali Adrianę Limę (35 l.), supermodelkę, jednego z najpopularniejszych aniołków Victoria's Secret. Polacy od razu złapali z nią wspólny język. Anna plotkowała ze słynną Brazylijką, pluskała się z nią w wodzie, a Robert z uwagą przyglądał się obu pięknym kobietom. Widać, że gwiazdy doskonale czuły się w swoim towarzystwie. Czy to początek wielkiej polsko-brazylijskiej przyjaźni?

Źródło: Super Express TV
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: