SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Lewandowscy polecieli z małą Klarą na wakacje [ZDJĘCIA]

Lewandowscy polecieli z małą Klarą na wakacje [ZDJĘCIA]

22.05.2017, godz. 15:25
Anna Lewandowska
foto: Instagram

Robert Lewandowski wreszcie skończył sezon i mógł wyjechać na upragnione wakacje. Kapitan reprezentacji Polski zabrał więc żonę Annę oraz maleńką córeczkę Klarę i wyleciał do ciepłych krajów. Małżonka najlepszego piłkarza znad Wisły chętnie podzieliła sie za pośrednictwem Instagrama zdjęciami malowniczych widoków. Uśmiech młodej mamie nie schodzi z twarzy!

W sobotę Robert Lewandowski zakończył sezon. Wraz z Bayernem Monachium zdobył mistrzostwo Niemiec, a po spotkaniu z SC Freiburg odbyła się wielka feta. Było tradycyjne oblewanie się piwem i zabawa z kibicami na ulicach bawarskiego miasta. Złocisty trunek dla kapitana reprezentacji Polski miał tym razem nieco bardziej gorzki smak. "Lewy" w ostatniej serii gier dał się bowiem wyprzedzić w klasyfikacji strzelców Pierre'owi-Emerickowi Aubemeyangowi o jedno trafienie i to do Gabończyka trafiła armata dla najskuteczniejszego piłkarza ligi niemieckiej.

Zobacz też: Robert Lewandowski na spacerze z żoną i dzieckiem

Lewandowski nie był smutny jednak zbyt długo. Tuż po fecie spakował walizki i wraz z żoną Anną oraz maleńką córeczką Klarą udał się na wakacje. Państwo Lewandowscy wybrali ciepłe klimaty, co można wnioskować po zdjęciach Anny na Instagramie. W pełnym słońcu uśmiech młodej mamie nie schodził z twarzy. Pozostaje życzyć tylko miłego wypoczynku i wspaniałej rodzinnej atmosfery!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: