SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna SKANDAL w Serbii. Działacz uderzył piłkarkę za... wygrany mecz!

SKANDAL w Serbii. Działacz uderzył piłkarkę za... wygrany mecz!

25.08.2016, godz. 13:25
Nevena Miladinović, Crvena Zvezda Belgrad
foto: Facebook

Na takie zachowania w futbolu nie ma miejsca! Po meczu serbskiej ligi piłkarskiej kobiet jedna z zawodniczek została uderzona w twarz przez działacza przeciwnej drużyny. Wszystko przez to, że zespół piłkarki okazał się lepszy i cieszył się ze zwycięstwa na murawie. To rozwścieczyło działającego w Vojvodinie Nowy Sad człowieka.

Pechową zawodniczką okazała się być Nevena Miladinović. To jej na długo pozostanie ślad po meczu Vojvodiny Nowy Sad z Crveną Zvezdą Belgrad. Piłkarka gości wraz z koleżankami cieszyła się na środku boiska ze zwycięstwa 3:1 i nic nie wskazywało, by coś miało przerwać radosne chwile. Do 18-latki podszedł działacz Vojvodiny Dragan Capalje i wymierzył jej cios prosto w twarz. Oblicze piłkarki szybko się zaczerwieniło, a na miejsce zdarzenia przyjechała policja.

Jak się okazało Capalje miał pretensje o sposób celebrowania wygranej przez ekipę z Belgradu. Jego zdaniem przyjezdne swoim zachowaniem prowokowały miejscowych. Przedstawiciele Crveny Zvezdy poinformowali, że rywale wystosowali przeprosiny - Po tym nieludzkim akcie policja aresztowała Capalje, który przyznać się do uderzenia Miladinović. W międzyczasie klub przeprosił nas, a także Nevenę oraz jej rodzinę - wyjaśniono.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: