SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Super Express zagrał w Warsaw Cup [ZDJĘCIA]

Super Express zagrał w Warsaw Cup [ZDJĘCIA]

10.04.2017, godz. 22:01
Super Express na Warsaw Cup
foto: Super Express

W miniony weekend na stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbyły się targi "Świat Piłki". Na ich zakończenie, w niedzielę rozegrany został turniej Warsaw Cup. Udział wzięła w nim drużyna Super Expressu. Nasz zespół wylosował bardzo trudną grupę, ale w każdym meczu walczył dzielnie i pozostawił po sobie całkiem dobre wrażenie.

Super Express trafił do grupy z zespołem muzycznym Pectus, TVN-em, Czech Team 96' oraz Wirtualną Polską. Zmagania rozpoczęły się od starcia z muzykami. Artyści wspierani byli między innymi przez byłego reprezentanta Polski Piotra Świerczewskiego. Po walce ekipa "Superaka" przegrała 0:2 i skomplikowała swoją sytuację w grupie.

W drugim meczu "Super Express" zagrał z TVN-em. Nasz zespół był w tym starciu stroną przeważającą. Szybko objął prowadzenie 1:0 i miał kilka wybornych okazji, by podwyższyć wynik. Niestety, ta sztuka się nie udała i pechowo stracony gol w końcówce sprawił, że "SE" stracił dwa punkty po remisie 1:1.

Trzeci mecz był wielkim przeżyciem dla każdego zawodnika grającego w biało-czerwonych barwach. Naprzeciwko "Super Expressu" wyszła drużyna Czech Team 96' złożona z gwiazd futbolu naszych południowych sąsiadów. W starciu z Karelem Poborskim, Markiem Heinzem czy Tomasem Ujfalusim ekipa z Jubilerskiej zaprezentowała się jednak bardzo dobrze i choć przegrała 0:2, to przy odrobinie szczęścia mogła strzelić choćby jednego gola.

W ostatnim spotkaniu "Superak" zmierzył się z Wirtualną Polską. Młody rywal był faworytem, ale to "SE" był bliższy triumfu. Ostatecznie rywalizacja zakończyła się bezbramkowym remisem.

"Super Express" w turnieju Warsaw Cup wystąpił w składzie: Michał Kozłowski - Piotr Margielewski, Maciej Jabłoński (kapitan), Marek Zieliński, Piotr Kupisz, Dominik Kania, Marcin Szczepański, Jakub Waśko, Jakub Bytniewski, Rafał Misiun.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: