SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Synek tragicznie zmarłego Tiote pięknie uczcił pamięć taty [ZDJĘCIE]

Synek tragicznie zmarłego Tiote pięknie uczcił pamięć taty [ZDJĘCIE]

07.06.2017, godz. 16:04
Cheick Tiote
Cheick Tiote foto: EAST NEWS

Śmierć Cheicka Tiote była wielkim szokiem dla świata sportu. Znakomity piłkarz tragicznie zmarł na zawał serca po jednym z treningów. Jego 3-letni synek we wzruszający sposób pożegnał tatę. W mediach społecznościowych jego zdjęcie z wyjątkową koszulką stało się hitem. Jaki napis widniał na odwrocie trykotu?

Cheick Tiote większość swojej kariery spędził w Newcastle United. Dla "Srok" grał przez siedem lat, z czego większość w Premier League. Za swoją waleczność był doceniany przez wielu trenerów i piłkarzy. Swego czasu był nawet o włos od transferu do dużego klubu, lecz ostatecznie pozostał w Newcastle, a ostatnio reprezentował chiński Beijing Enterprises. W Azji, w trakcie treningu, dostał zawału serca. Lekarze nie zdołali go uratować w szpitalu. Tiote zmarł w wieku 30 lat.

Niestety, bez swojego ojca wychowywać się będzie syn Iworyjczyka. 3-letni Rafael w przepiękny sposób uczcił pamięć tragicznie zmarłego taty. W sieci pojawiło się jego zdjęcie w specjalnej koszulce Newcastle United. Na plecach miał napis "R.I.P DADDY" (Spoczywaj w pokoju tatusiu).

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: