SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Tomasz Hajto jednak nie skomentuje finału Euro U-21 z Mateuszem Borkiem

Tomasz Hajto jednak nie skomentuje finału Euro U-21 z Mateuszem Borkiem

26.06.2017, godz. 11:12
Tomasz Hajto
Tomasz Hajto foto: CYFRA SPORT

Od pewnego czasu Mateusz Borek i Tomasz Hajto tworzą nierozłączną parę komentatorów stacji Polsat. Jedni ich uwielbiają, inni, ci mniej odporni na powiedzonka byłego reprezentacja Polski, wyciszają telewizor. Jednak mało kto wyobraża sobie mecze biało-czerwonych, a także najważniejsze spotkania dużych turniejów bez ich udziału. Wbrew zapowiedziom, Hajto nie skomentuje z Borkiem finału Euro U-21. Kto go zastąpi?

Na stronie wirtulanemedia.pl można znaleźć informacje, według których wszystkie mecze grupowe Polaków na młodzieżowych mistrzostwach Europy, a także finał tej imprezy, mieli skomentować Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Ten duet był obecny przy wszystkich meczach biało-czerwonych, ale wygląda na to, że z jakiegoś powodu stacja Polsat postanowiła zamieszać składem komentatorów na najważniejsze spotkanie turnieju w Polsce.

Dlaczego w finale nie usłyszymy głosu Tomasza Hajty? Być może wiąże się to z jakąś ważną prywatną sprawą, a może stacja Polsat posłuchała części wściekłych kibiców? W internecie nie brakuje osób, które krytykują Hajtę za jego styl komentowania. Często używa zwrotów zaczerpniętych prosto z boiska, a także bez ogródek mówi, co myśli o danym piłkarzu. Największe kontrowersje wywołała jego ostra wypowiedź odnośnie Pawła Dawidowicza, który jego zdaniem był naszym najgorszym piłkarzem podczas Euro U-21.

Zobacz: Tomasz Hajto znów rozbawił komentarzem! Miał swoją ofiarę

"Dobre informacje... pana Truskawki nie będzie" - pisał jeden z internautów, odnosząc się do słynnego już powiedzonka Hajty o "truskawce na torcie". Z kolei inni kibice ubolewali nad tym, że był piłkarz nie skomentuje finału. Już dawno nie było komentatora, która wywoływałby tak skrajne emocje. Czy odstawienie Hajty od mikrofonu jest jednorazową decyzją? A może to plan Polsatu na przyszłość? Być może Borek na dłużej stworzy parę z trenerem Czesławem Michniewiczem, który wyjawił na Twitterze, że zasiądzie za mikrofonem podczas finału Euro U-21. Pozwolił sobie także na wytypowanie składu finału.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: