SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Tragiczna śmierć reprezentanta Czech. Popełnił samobójstwo

Tragiczna śmierć reprezentanta Czech. Popełnił samobójstwo

24.04.2017, godz. 10:02
Frantisek Rajtoral
Frantisek Rajtoral foto: EAST NEWS

Frantisek Rajtoral, były reprezentant Czech, nie żyje. Jak donosi CNN Turk, piłkarz popełnił samobójstwo. Zmarł w wieku 31 lat. Pod koniec tragicznie zakończonej kariery był zawodnikiem tureckiego Gaziantepsporu. W 2012 roku grał przeciwko Polsce.

Frantisek Rajtoral nie pojawił się na jednym z treningów. Nikt z klubu nie wiedział, co było powodem jego absencji. Piłkarz nie odbierał telefonu, nie odpowiadał na żadną próbę kontaktu. Do jego mieszkania została wysłana policja, która niestety dokonała tragicznego odkrycia. Jak podaje CNN Turk, funkcjonariusze ustalili, że 31-latek się powiesił.

Policja wciąż stara się zgromadzić więcej informacji, ale na razie wyklucza udział osób trzecich w śmierci Rajtorala. Informacja o jego samobójstwie mocno dotknęła piłkarzy z reprezentacji Czech. Prawy obrońca był ich kolegą z kadry, między innymi podczas Euro 2012. W meczu grupowym z Polską wszedł na końcówkę spotkania.

Petr Cech, legendarny bramkarz i kapitan reprezentacji Czech, ubolewał nad tragiczną śmiercią kolegi. "Dziękuję za wszystko, Frantisku! Kondolencje dla rodziny i wszystkich przyjaciół..." - napisał na Twitterze.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: