SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna piłka nożna Tragiczne porachunki w centrum miasta? Kibice Legii mieli zastrzelić fana Widzewa

Tragiczne porachunki w centrum miasta? Kibice Legii mieli zastrzelić fana Widzewa

09.10.2016, godz. 13:36
Widzew Łódź
Widzew Łódź foto: EAST NEWS

Choć Widzew Łódź nie gra już w Ekstraklasie, to jego fani wciąż wiele znaczą w kibicowskim światku. W Kwidzynie doszło do tragedii, której ofiarą stał się fanatyk ekipy z Łodzi. Jedna z wersji mówi o tym, że został on zastrzelony przez chuliganów Legii Warszawa w ramach zemsty za wydarzenia z przeszłości.

Do tragedii doszło w piątek w nocy. 20-latek spacerował w centrum Kwidzyna, gdy został śmiertelnie postrzelony w klatkę piersiową. Choć kibica Widzewa Łódź szybko przetransportowano do szpitala, to jego życia nie udało się uratować. Według informacji Wirtualnej Polski wydarzenia rozegrały się na tle porachunków fanów Legii Warszawa i właśnie RTS-u. Inna wersja mówi o zemście za dotkliwe pobicie innego mieszkańca miasta, to mieszkańcy sądzą, że ta pierwsza jest słuszna.

Takie wnioski można też wysnuć na podstawie komunikatu, który ukazał się na stronie widzewtomy.pl. Napisano tam: "Rodzinie zastrzelonego przez legionistów Partyka oraz jego przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje". Po jakimś czasie fragment ten został usunięty, tak samo jak zakończenie oświadczenia: "Śmierć (7)egii!!!". Policja w nocy zatrzymała pięciu podejrzanych o zabójstwo 20-letniego Patryka.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: