SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Trener chce NASIENIE od Ronaldo i Ibrahimovicia. Geniusz czy szaleniec?! [WIDEO]

Trener chce NASIENIE od Ronaldo i Ibrahimovicia. Geniusz czy szaleniec?! [WIDEO]

06.10.2016, godz. 18:36
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo foto: EAST NEWS

Norweski trener Ole Vidar Toftesund stał się bohaterem Internetu w swoim kraju. Na Facebooku pojawił się film, na którym szkoleniowiec prosi Cristiano Ronaldo i Zlatana Ibrahimovicia o przekazanie... nasienia. W zamian obiecuje, że w ciągu najbliższych lat zbuduje dzięki temu niepokonaną drużynę.

To, co wymyślił Ole Vidar Toftesund nie mieści się w głowie zwykłego śmiertelnika. Trener szóstoligowego Nordstranda IL uznał, że jego dotychczasowe metody treningowe są bezużyteczne i skuteczniej będzie nagrać filmik, na którym... poprosi o nasienie najlepszych piłkarzy na świecie. W takim pomyśle mieliby mu pomóc Cristiano Ronaldo czy Zlatan Ibrahimović. Na Facebooku norweski szkoleniowiec poprosił osoby, które są bliżej gwiazd, by pomogły mu się skontaktować z piłkarzami ze światowej czołówki.

Co stałoby się, gdyby jakimś cudem Toftesund otrzymał nasienie? Zapłodniłby nim żony i dziewczyny swoich zawodników. Sam jest bardzo pewny tego pomysłu. "Obiecuję, że w ciągu dwudziestu lat zbuduję najlepszą drużynę na świecie" - napisał na jednej z kartek prezentowanych na wideo trener ekipy z szóstej ligi.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: