SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Vrdoljak zaatakował lekarza reprezentacji Polski! "Pięknie nas załatwiłeś"

Vrdoljak zaatakował lekarza reprezentacji Polski! "Pięknie nas załatwiłeś"

20.03.2017, godz. 17:19
Ivica Vrdoljak
Ivica Vrdoljak foto: Andrzej Lange/Super Express

Ivica Vrdoljak w ostrych słowach zaatakował Jacka Jaroszewskiego, lekarza reprezentacji Polski na Instagramie. Za co? Były piłkarz Legii twierdzi, że po operacji nie miał żadnego wsparcia ani kontaktu. Wpis był tak ostry, że Vrdoljak już go usunął, ale jak to mówią, w Internecie nic nie ginie.

Ivica Vrdoljak zaczął mieć problemy zdrowotne w 2015 roku. Wszystko przez kontuzję kolana, z którą piłkarz nie potrafił sobie poradzić. Przeszedł operację, a przeprowadził ją doktor Jaroszewski, obecny lekarz kadry, wcześniej związany z Legią Warszawa. Zabieg nie pomógł Chorwatowi. Nie mógł grać, dlatego Legia najpierw przesunęła go do drużyny rezerw, a później oddała do Wisły Płock. 34-latek próbował w nowych barwach wrócić na boisko, ale raz jeszcze przegrał z kontuzją.

Vrdoljak za swoje problemy zdrowotne po operacji wini lekarza reprezentacji. Wściekł się, gdy Jaroszewski na Instagramie opublikował zdjęcie z tenisistą Michałem Przysiężnym z dopiskiem "Kibicuję wszystkim moim pacjentom". Chorwat w mocnych słowach napisał, że to zwyczajne oszustwo:

"Nawet nie potrafisz odpisać na SMS-a. Tak się traktuje pacjentów, których pięknie załatwiłeś" - to tylko fragment usuniętego komentarza Vrdoljaka, który w całości można przeczytać poniżej. Były piłkarz dodał, że "ofiarą" Jaroszewskiego jest także Marcin Komorowski, który od długiego czasu nie może grać w piłkę.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: