SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Widzew - ŁKS NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE LIVE. Transmisja z derbów Łodzi

Widzew - ŁKS NA ŻYWO w TV i STREAM ONLINE LIVE. Transmisja z derbów Łodzi

17.05.2017, godz. 19:12
Widzew Łódź, stadion
foto: EAST NEWS

Widzew - ŁKS NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE LIVE z derbów Łodzi? W 29. kolejce rozgrywek III ligi (gr. I) Widzew podejmuje ŁKS. Prestiżowe derby wywołują wielkie emocje wśród kibiców łódzkich drużyn, bo oba zespoły walczą zacięcie o awans. Kto będzie górą? Zobacz, gdzie obejrzeć starcie Widzew - ŁKS. Która telewizja pokazuje derby Łodzi? O której godzinie mecz Widzew - ŁKS?

Liderem tabeli jest ŁKS, który prowadzi z 62 punktami na koncie. Widzew ma 58 pkt. i zajmuje 3. miejsce. Łódzkie drużny rozdziela Finishparkier Drwęca Nowe Miasto Lubawskie z 62 pkt. i gorszym bilansem starć z ŁKS. Do końca rozgrywek zostało jeszcze 6 kolejek. Jesienią na stadionie ŁKS derby Łodzi zakończyły się remisem 2:2. Widzew prowadził, ale w samej końcówce wyrównującą bramkę strzelił Maksym Kowal. Widzew w tym sezonie nie przegrał ani jednego meczu na swoim boisku. Z 13 dotychczasowych spotkań w roli gospodarza wygrał aż 12. Na półmetku rozgrywek ŁKS miał aż 12 punktów przewagi nad lokalnym rywalem, ale ta potem zaczęła topnieć. Na stadionie Widzewa ma zasiąść komplet 17,5 tysiąca kibiców.

Niestety na stadion nie zostaną wpuszczeni kibice ŁKS, więc derby nie dostarczą emocji, jakich wszyscy oczekiwali. Władze Widzewa tak uzasadniły swoją decyzję: "Zarząd Stowarzyszenia RTS Widzew informuje, iż w związku z wysokim prawdopodobieństwem wystąpienia realnych zagrożeń naruszenia porządku publicznego na terenie miasta Łodzi w dniu rozgrywania meczu derbowego pomiędzy drużyną Widzewa Łódź, a ŁKS Łódź zaplanowanego na dzień 17 maja 2017 roku g.19:10, podjął decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości." Kibice ŁKS są z tego powodu wściekli i trudno im się dziwić. Zostało im śledzenie transmisji telewizyjnej.

Transmija meczu Widzew - ŁKS w środę (16 maja) od godz. 19.10 w TVP3. STREAM ONLINE na stronie SPORT.TVP.PL. Od godz. 19.35 transmisja również W TVP SPORT.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: