SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Wielka bitwa piłkarzy podczas derbów Kopenhagi. Walczyło kilkunastu zawodników [WIDEO]

Wielka bitwa piłkarzy podczas derbów Kopenhagi. Walczyło kilkunastu zawodników [WIDEO]

07.08.2017, godz. 13:49
Broendby Kopenhaga - FC Kopenhaga, walka piłkarzy
Derby Broendby - FC Kopenhaga dostarczyły mnóstwa niezdrowych emocji foto: alka Superliga

Takich scen na piłkarskich boiskach oglądać zdecydowanie byśmy nie chcieli. Rozumiemy, że mecze derbowe rządzą się swoimi prawami, ale "spektakl", jaki pod koniec pierwszej połowy zgotowali zawodnicy Broendby i FC Kopenhaga, przeszedł najśmielsze oczekiwania. Kilkunastu z nich zaczęło szarpać się w okolicach linii środkowej i wywiązała się z tego spora kopanina. Zobaczcie wideo.

Derby Kopenhagi to mecz wyjątkowy. W zeszłym roku na murawie podczas spotkania Broendby z FC Kopenhaga lądowały zdechłe szczury, wrzucane przez kibiców. W minioną niedzielę swoje, niekoniecznie piłkarskie, umiejętności zaprezentowali piłkarze obu zespołów. Pod koniec pierwszej połowy kilkunastu z nich wzięło udział w bójce na środku boiska. Najciekawiej zareagował na całą sytuację arbiter.

Sędzia zaledwie czterech agresywnych futbolistów ukarał żółtymi kartkami. Żadnego z nich nie wyrzucił z boiska. W meczu odwiecznych rywali ostatecznie lepsze okazało się Broendby. Gospodarze wygrali po golu Simona Tibblinga w ostatnich minutach gry. Reprezentant Polski Kamil Wilczek cały mecz przesiedział na ławce zwycięskiej ekipy.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: