SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Włochy - Urugwaj NA ŻYWO w TV. Gdzie i o której TRANSMISJA, STREAM ONLINE?

Włochy - Urugwaj NA ŻYWO w TV. Gdzie i o której TRANSMISJA, STREAM ONLINE?

07.06.2017, godz. 17:12
Włochy - Urugwaj
Włochy - Urugwaj foto: EAST NEWS

W środę wieczorem zostanie rozegrany mecz towarzyski Włochy - Urugwaj. Gdzie go obejrzeć w telewizji? Sprawdź, gdzie i kiedy transmisja w TV. Dwie znakomite reprezentacje sprawdzą formę na stadionie w Nicei. To będzie ważniejszy sprawdzian dla Italii, która ma przed sobą mecz eliminacji MŚ 2018. Gdzie obejrzeć Włochy - Urugwaj? Czy będzie STREAM w INTERNECIE?

Selekcjoner reprezentacji Włoch Giampero Ventura będzie chciał przetestować kilku młodych zawodników, którzy być może dostaną szansę gry w niedzielę. 11 czerwca Italia zagra mecz eliminacji MŚ 2018 z Liechtensteinem. W tej potyczce Włosi raczej nie stracą punktów. Nawet, gdyby przytrafiła im się wpadka, wciąż będą mieli dobrą sytuację w swojej grupie G. Są na drugim miejscu, ale mają tyle samo punktów, co pierwsza Hiszpania. Z kolei Urugwaj rozegra spotkania eliminacyjne dopiero pod koniec sierpnia. Ekipa z Ameryki Południowej musi jednak wykorzystać każdą chwilę na znakomite przygotowanie. W grupie eliminacji jest trzecia, ale czuje oddech na plecach Chile i Argentyny. Porażka może zepchnąć Urugwaj na piąte miejsce.

Gdzie NA ŻYWO obejrzeć mecz Włochy - Urugwaj? Transmisja TV na kanale Polsat Sport od godz. 20:40. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z tego spotkania towarzyskiego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: