SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Wojciech Kowalczyk znów szaleje na Twitterze. Co napisał o Kaczyńskim?

Wojciech Kowalczyk znów szaleje na Twitterze. Co napisał o Kaczyńskim?

10.03.2017, godz. 21:51
Wojciech Kowalczyk
foto: EAST NEWS

Wojciech Kowalczyk zalicza chyba najgorszy powrót na Twittera w historii. Najpierw w żenujący sposób zakpił z osób chorych na nowotwór, czym wywołał burzę w sieci, a teraz wziął się za Jarosława Kaczyńskiego. Co Kowalczyk napisał o liderze partii PiS?

Kowalczyk na dłuższy czas zrezygnował z Twittera, ale ostatnio postanowił wrócić, choć pewnie lepiej by było, gdyby na dobre wyłączył media społecznościowe. Natychmiast zraził do siebie tysiące ludzi, gdy zaczął analizować sytuację polityczną w Polsce. Najpierw zaatakował ludzi chorych na raka, odnosząc się do Jarosława Kaczyńskiego.

"Czy każdy zachowuje się po chemioterapii,tak jak Jarek? Tak tylko pytam, bo może się przydać znajomość tematu." - pisał na Twitterze były kapitan reprezentacji Polski.

Wydawać by się mogło, że po fali krytyki, jaka na niego spadła po wpisach o chemioterapii, Kowalczyk odpuści. Nic z tych rzeczy. Dobrze chociaż, że zostawił tematykę ciężkiej choroby. Tym razem skupił się na polityce. Jak ocenił poczynania Kaczyńskiego? Sami zobaczcie i oceńcie. Przesadził?

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: