SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna "Wojna" Ikera Casillasa z Gianluigim Buffonem. MISTRZOSTWO!

"Wojna" Ikera Casillasa z Gianluigim Buffonem. MISTRZOSTWO!

26.01.2017, godz. 15:49
Gianluigi Buffon, Iker Casillas
foto: Twitter

Iker Casillas i Gianluigi Buffon to jedni z najbardziej rozpoznawalnych bramkarzy na świecie. Zarówno Hiszpan, jak i Włoch w swoich karierach wygrali niemal wszystko. Gwiazdy utrzymują ze sobą przyjacielskie stosunki, co znalazło ujście w kurtuazyjnych wpisach na Twitterze. Najpierw Buffona zaczepił Casillas, a odpowiedź golkipera Juventusu Turyn była po prostu mistrzowska!

Oficjalne konto Ligi Mistrzów na Twitterze postawiło przed piłkarskimi kibicami nie lada wyzwanie. Fanów poproszono o odpowiedź na pytanie który z bramkarzy jest lepszy - Gianluigi Buffon czy Iker Casillas? Zgodnie z przewidywaniami głosowanie kibiców było bardzo zacięte. Na tyle, że sprawę postanowili rozstrzygnąć sami zainteresowani.

Najpierw do gry wkroczył bramkarz FC Porto, kiedyś Realu Madryt. Casillas napisał do Buffona: "Jak sądzisz? Moim zdaniem ty jesteś najlepszy". Na odpowiedź Włocha nie trzeba było długo czekać, a zrobiła ona furorę na portalu społecznościowym. "Ja nie wybieram. Obaj jesteśmy najlepsi" - odpisał golkiper Juventusu Turyn.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: