SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Zbigniew Boniek WYŚMIAŁ popleczników Józefa Wojciechowskiego w walce o fotel prezesa

Zbigniew Boniek WYŚMIAŁ popleczników Józefa Wojciechowskiego w walce o fotel prezesa

14.10.2016, godz. 17:26
Józef Wojciechowski, Zbigniew Boniek
Józef Wojciechowski, Zbigniew Boniek foto: Super Express

Zbigniew Boniek postanowił odnieść się do argumentów, które mają rzekomo uniemożliwić mu start w wyborach na prezesa PZPN. W czwartek Cezary Kucharski i Radosław Majdan z obozu Józefa Wojciechowskiego przedstawili dokumenty na "Zibiego". Problem w tym, że te same podnoszone były cztery lata temu, a jak wiadomo Boniek walkę o fotel wygrał bez problemu.

Zbigniew Boniek nie potraktował poważnie dokumentów, które obóz Józefa Wojciechowskiego planował złożyć w Ministerstwie Sportu oraz FIFA. Zawarte w nich informacje miały rzekomo uniemożliwiać start w wyborach obecnego prezesa PZPN. Chodzi o to, że "Zibi" na stałe mieszka we Włoszech oraz reklamuje bukmacherów. Problem w tym, że przed poprzednimi wyborami również podnoszone te argumenty, ale na nic się to nie zdało. Wtedy Boniek poradził sobie z konkurencją i nie wydaje się, by w zbliżającej się elekcji miał problemy z pokonaniem Józefa Wojciechowskiego.

Obecny prezes piłkarskiej federacji swoje zdanie na temat dokumentów przedstawionych przez Cezarego Kucharskiego i Radosława Majdana wyraził za pośrednictwem Twittera. "A z kapiszonów to się nie strzela na Wielkanoc? Może CK (Cezary Kucharski - przyp. red.) lub RM (Radosław Majdan - przyp. red.) mi podpowiedzą" - napisał Boniek. W późniejszym wpisie już trochę bardziej odniósł się do argumentów opozycji. "Żeby coś reklamować - trzeba mieć społeczne zaufanie, żeby donosić - społeczne politowanie. Słowo Polaka" - dodał sternik PZPN.

 

 

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: