SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna piłka nożna Zenek Martyniuk śpiewa na cześć Bońka! "Naszą kadrę wiedzie ku nieśmiertelności" [WIDEO]

Zenek Martyniuk śpiewa na cześć Bońka! "Naszą kadrę wiedzie ku nieśmiertelności" [WIDEO]

27.10.2016, godz. 13:38
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk foto: Super Express

Już w piątek 28 października Zbigniewa Bońka czeka walka o reelekcję na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Obecny szef polskiego futbolu stanie w szranki z Józefem Wojciechowskim. "Zibi" otrzymał poparcie ze źródła, jakiego nawet się nie spodziewał. Na cześć prezesa zaśpiewał niekwestionowany król polskiego disco-polo Zenek Martyniuk! Zobaczcie sami!

Zbigniew Boniek jest faworytem piątkowych wyborów. Choć sztab jego konkurenta - Józefa Wojciechowskiego - zapewnia, że ich kandydat może liczyć przynajmniej na kilkadziesiąt głosów, to ciężko uwierzyć, by krótka kampania biznesmena mogła okazać się w oczach delegatów bardziej przekonująca niż cztery dobre lata polskiego futbolu pod pieczą "Zibiego". Postępy w rodzimej piłce widzą także przedstawiciele innych zawodów. Wśród nich jest między innymi Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent i niekwestionowany król disco-polo nad Wisłą.

Na Twitterze pojawił się krótki klip, na którym wykonawca takich przebojów jak Spadająca gwiazda czy Los przekorny, śpiewa na cześć obecnego prezesa PZPN. "Jako prezes już w ojczyźnie, dzięki swojej wytrwałości, naszą kadrę wraz z trenerem wiedzie ku nieśmiertelności! Legenda boisk, dwudziestka w koronie. Same do braw składają się dłonie. Melodia nocy, piłkarz półwiecza - to Zbigniew Boniek, nikt nie zaprzecza!" - słychać przy akompaniamencie gitary.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: