SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna piłka nożna Zenek Martyniuk śpiewa na cześć Bońka! "Naszą kadrę wiedzie ku nieśmiertelności" [WIDEO]

Zenek Martyniuk śpiewa na cześć Bońka! "Naszą kadrę wiedzie ku nieśmiertelności" [WIDEO]

27.10.2016, godz. 13:38
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk foto: Super Express

Już w piątek 28 października Zbigniewa Bońka czeka walka o reelekcję na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Obecny szef polskiego futbolu stanie w szranki z Józefem Wojciechowskim. "Zibi" otrzymał poparcie ze źródła, jakiego nawet się nie spodziewał. Na cześć prezesa zaśpiewał niekwestionowany król polskiego disco-polo Zenek Martyniuk! Zobaczcie sami!

Zbigniew Boniek jest faworytem piątkowych wyborów. Choć sztab jego konkurenta - Józefa Wojciechowskiego - zapewnia, że ich kandydat może liczyć przynajmniej na kilkadziesiąt głosów, to ciężko uwierzyć, by krótka kampania biznesmena mogła okazać się w oczach delegatów bardziej przekonująca niż cztery dobre lata polskiego futbolu pod pieczą "Zibiego". Postępy w rodzimej piłce widzą także przedstawiciele innych zawodów. Wśród nich jest między innymi Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent i niekwestionowany król disco-polo nad Wisłą.

Na Twitterze pojawił się krótki klip, na którym wykonawca takich przebojów jak Spadająca gwiazda czy Los przekorny, śpiewa na cześć obecnego prezesa PZPN. "Jako prezes już w ojczyźnie, dzięki swojej wytrwałości, naszą kadrę wraz z trenerem wiedzie ku nieśmiertelności! Legenda boisk, dwudziestka w koronie. Same do braw składają się dłonie. Melodia nocy, piłkarz półwiecza - to Zbigniew Boniek, nikt nie zaprzecza!" - słychać przy akompaniamencie gitary.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: