SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Piłkarz ofiarą wypadku. Sprawca chciał uciec, ale złapali go... kibice

Piłkarz ofiarą wypadku. Sprawca chciał uciec, ale złapali go... kibice

30.06.2017, godz. 18:54
Ramon Leeuwin
foto: Twitter

Ramon Leeuwin to 29-letni stoper holenderskiego FC Utrecht. Po piątkowym treningu zawodnik zrobił sobie zdjęcie z jednym ze swoich młodych fanów, po czym został potrącony przez skuter. Piłkarzem od razu zajął się klubowy fotograf, który na co dzień pracuje jako medyk, natomiast uciekający kierowca skutera wpadł w ręce kibiców. To wielka strata dla klubu - Leeuwin trafił do szpitala i nie wiadomo, kiedy wróci do pełni zdrowia.

Sytuacja miała miejsce w piątek 30 czerwca w okolicach ośrodka treningowego drużyny FC Utrecht. To właśnie tam Ramon Leeuwin, stoper holenderskiej drużyny, został poproszony o zdjęcie przez swojego młodego fana. Zawodnik zapozował, fotograf zrobił fotkę, po czym... sportowiec został potrącony przez rozpędzony skuter!

Piłkarz runął na ziemie. Na jego szczęście okazało się, że klubowy fotograf na co dzień zajmuje się ratownictwem i bez problemu zajął się poszkodowanym. Sprawca wypadku próbował uciec, jednak szybko wpadł w ręce kibiców. Ciekawe, czy sami postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość...

Oficjalne konto klubu opublikowało na Twitterze zdjęcie, na którym idol Leeuwin pozuje wraz ze swoim młodym fanem. - Dziesięć sekund po zrobieniu tego zdjęcia Leeuwin został potrącony - podpisano pamiętną fotkę.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: