SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Piłkarz - przemytnik wpadł na granicy. W aucie przewoził 21 kg narkotyków!

Piłkarz - przemytnik wpadł na granicy. W aucie przewoził 21 kg narkotyków!

14.04.2017, godz. 13:58
piłka nożna
piłka nożna foto: CYFRASPORT

Daniel Gomez to zawodnik meksykańskiej drużyny Tijuana, ale o karierze sportowej powinien już chyba zapomnieć. W samochodzie piłkarza znaleziono aż... 21 kilogramów metamfetaminy! Piłkarz utrzymuje, że nie wiedział o narkotykach, jednak jego zeznania i tłumaczenia zmieniają sie z przesłuchania na przesłuchanie. Gomez przebywa obecnie w amerykańskim więzieniu.

Daniel Gomez chciał pokonać granicę dzielącą Meksyk i Stany Zjednoczone, jednak tamtejsi celnicy postanowili przeszukać jego samochód dość dokładnie. Strażników zdzwił widok opony zapasowej auta, która wyglądała wyjątkowo nienaturalnie. Ich obiekcje były słuszne - we wnętrzu opony ukryte były 23 woreczki z białym proszkiem.

Po całkowitym przeszukaniu samochodu i badaniach w labolatorium okazało się, że substancja z auta Gomeza to metamfetamina. Piłkarz został zatrzymany i obecnie czeka na swój proces. Zarzuca mu się próbę przemycenia 21 kilogramów narkotyku!

21-letni Meksykanin wciąż utrzymuje, że nie wiedział nic o zakazanej substancji. Nie cieszy się on jednak zaufaniem policji, ponieważ jego zdanie zmienia się z przesłuchania na przesłuchanie - na granicy informował, że jedzie do pracy, po znalezieniu narkotyków zapewniał, że do Ameryki jechał tylko na śniadanie. Zawiła pozostaje również historia zdemaskowanego samochodu.

Gomez czeka na proces w amerykańskim więzieniu, a jego przyszłość nie jawi się kolorowo.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: