SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Piłkarze GKS-u Bełchatów zastraszani przez kibiców? "Odwiedzimy was w szatni"

Piłkarze GKS-u Bełchatów zastraszani przez kibiców? "Odwiedzimy was w szatni"

29.09.2016, godz. 13:40
Gol, bramka, piłka nożna
foto: gwizdek24.pl

GKS Bełchatów jeszcze w sezonie 2014/2015 grał w ekstraklasie, ale od tamtej pory notuje niezwykle szybki spadek po kolejnych szczeblach rozgrywkowych. Teraz występuje w 2. lidze, ale i tam bełchatowianom nie idzie najlepiej. Doszło wręcz do tego, że po jednym z treningów wściekli kibice odwiedzili piłkarzy w szatni i zagrozili, że jeśli ci nadal będą przegrywać, to zakończy się to kolejnymi wizytami i "osobistymi pozdrowieniami".

GKS Bełchatów gra obecnie na trzecim poziomie rozgrywek, ale tam spisuje się fatalnie. Po dziesięciu kolejkach zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli, które grozi degradacją do 3. ligi. W ostatnim meczu bełchatowianie przegrali na swoim stadionie z Gryfem Wejherowo 2:3, a to chyba przelało czarę goryczy jeśli chodzi o cierpliwość kibiców.

Po jednym z treningów postanowili odwiedzić więc swoich zawodników i z nimi "porozmawiać". Dyskusja odbyła się za zamkniętymi drzwiami, ale ponoć nie należała do grzecznych i spokojnych. Zagorzali fani GKS-u postanowili zawiesić doping do czasu, gdy drużyna nie zacznie odnosić zwycięstw. Ponadto zagrozili, że kolejne spotkania bez zwycięstw będą skutkować "osobistymi pozdrowieniami" i ponownymi wizytami w szatni. Czy piłkarze mają się czego obawiać? Poniżej znajdziecie pełną treść wpisu, jaki na swoim profilu na Facebooku opublikowali fani GKS-u.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: