Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów NA ŻYWO w TV. Gdzie obejrzeć Ruch LIVE? Transmisja, STREAM w INTERNECIE

2017-09-24 16:57

Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? Mecz Pogoń - Ruch LIVE w telewizji i internecie. Jak obejrzeć Pogoń - Ruch 24 września? Piłkarze i kibice "Niebieskich" pewnie powtarzają sobie, że gorzej już być nie może. To co wyprawiają ostatnio zawodnicy Ruchu w końcówkach spotkań, jest załamujące. Czy zespół z Cichej wreszcie przełamie niemoc i wywalczy komplet punktów? Okazja w niedzielę. W Siedlcach powalczy z Pogonią. Zobacz, gdzie i kiedy zobaczyć mecz Pogoń - Ruch. Czy jest transmisja LIVE?

Piłkarze Ruchu Chorzów zaczęli sezon z pięcioma karnymi punktami i po dziewięciu kolejkach wciąż są na minusie. A sposób, w jaki gubią punkty, jest niesamowicie frajerski. W dwóch ostatnich spotkaniach wypuścili zwycięstwa z rąk w ostatnich sekundach. Najpierw zremisowali z GKS-em Tychy 2:2, tracąc gola w ostatniej akcji, a jeszcze w 89. minucie meczu prowadzili 2:0. Fani "Niebieskich" musieli być załamani, a kilka dni później ich pupile wykręcili im chyba jeszcze gorszy numer. Ruch prowadził z Górnikiem Łęczna 1:0. Do tego goście całą drugą połowę grali w dziesiątkę. I co? I w samej końcówce Górnik strzelił dwa gole. Chorzowianie przegrali 1:2. - To chyba jakaś klątwa! Prześladuje nas jakieś fatum! - mówili zgodnie gracze Ruchu. Klątwa? Fatum? A może po prostu brak umiejętności i koncentracji? Co ciekawe, "Niebiescy" w tym sezonie niemal połowę punktów stracili po golach w ostatnich 10 minutach meczów. - Futbol jest niesamowicie nieprzewidywalny. Tyle lat pracuję w piłce, ale pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, by w dwóch meczach z rzędu przegrać w ostatnich minutach - przyznał trener Ruchu, Juan Ramon Rocha.

Zespół z Chorzowa rozpaczliwie potrzebuje punktów, bo strata do wyprzedzających go rywali robi się niebezpiecznie duża. Drużyny znajdujące się na "bezpiecznych" pozycjach nad strefą spadkową mają aż 12 pkt. więcej. Niedzielny rywal "Niebieskich", czyli Pogoń Siedlce, to właśnie jeden z tych zespołów. Z 11 punktami na koncie zajmuje 14. pozycję. W poprzedniej kolejce Pogoń przegrała 0:2 z Podbeskidziem. Teraz będzie chciała zdobyć punkty na własnym boisku. Ciekawe, czy zrobi to, strzelając gole w końcówce...
Mecz Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów zostanie rozegrany w niedzielę 24 września o godz. 16.00. Prawa do pokazywania I ligi ma Polsat Sport. Niestety ta telewizja nie planuje przeprowadzenia transmisji na żywo ze spotkania w Siedlcach. W tym czasie na sportowych kanałach Polsatu będą pokazywane mecze siatkarskich mistrzostw Europy kobiet. Nie będzie też streamu online. Później Polsat Sport pokaże skrót meczu.