SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Łukasz Teodorczyk dał pokaz chamstwa. "Przywitał" kibiców środkowym palcem

Łukasz Teodorczyk dał pokaz chamstwa. "Przywitał" kibiców środkowym palcem

15.05.2017, godz. 15:50
Łukasz Teodorczyk, Anderlecht
foto: EAST NEWS

Łukasz Teodorczyk po raz kolejny stał się antybohaterem belgijskich mediów. Reprezentant Polski jest w ostatnim czasie wyjątkowo nieskuteczny i coraz częściej daje upust swojej frustracji. Tym razem, jak podaje dziennikarz Peter Vandenbempt, ofiarą chamskiego zachowania "Teo" padli kibice Anderlechtu. To nie pierwszy prostacki gest napastnika.

Łukasz Teodorczyk najprawdopodobniej nie może poradzić sobie z frustracją. Polski napastnik ostatni raz zdobył bramkę ponad dwa miesiące temu i od tamtej pory pozwala sobie na niezbyt eleganckie zachowania. Najczęściej pokazuje środkowy palec i staje się z tego znany w belgijskich mediach. O ile na początku pozdrawiał nim jedynie swojego klubowego kolegę Franka Boeckxa, życząc mu powodzenia podczas spotkania, teraz zaczął traktować nim zupełnie obce osoby.

Kilka dni temu dziennik "Het Laatste Nieuws" opublikował zdjęcie, na którym "Teo" pokazuje środkowy palec fotografowi i bynajmniej nie jest to miły gest. Tym razem reprezentant Polski po raz kolejny zdecydował się na wyjątkowo prostackie zachowanie i "pozdrowił" palcem fanów Anderlechtu. Według Petera Vandenbempta, dziennikarza Radio 1, napastnik wyszedł z autokaru i bez powodu pokazał chamski gest w stronę kibiców swojej drużyny. Po chwili został uspokojony przez klubowego kolegę.

Działo się to przed ważnym spotkaniem Anderlechtu z Club Brugge (1:1). Te dwie ekipy walczą o mistrzostwo Belgii. Teodorczyk nie grał w pierwszym składzie. Wszedł na boisko w 54. minucie, jednak nie zdołał zdobyć bramki. Frustracje, pretensje i żal do kolegów z drużyny - tak można podsumować jego występ. Napastnik nie zdobył bramki od ponad dwóch miesięcy.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: