AJ Auxerre - AS Monaco. 12 minut Jelenia

2011-01-17 3:00

Ireneusz Jeleń (30 l.) znów na boisku. Polski napastnik wszedł do gry w 78. minucie meczu Auxerre - Monaco (1:1) i choć gola nie strzelił, to i tak wzbudził olbrzymi aplauz.

To był pierwszy występ Jelenia od września. W meczu 20. kolejki Auxerre liczyło na trzy punkty, bo Monaco w tym sezonie spisuje się słabo. Niestety dla gospodarzy, na trafienie Quercii (26. min) odpowiedział Adriano (71.). Niedosyt w Auxerre jest olbrzymi, bo w pierwszej połowie gospodarze mieli ogromną przewagę i powinni strzelić co najmniej trzy gole.

Trafili jednak na świetnie dysponowanego bramkarza rywali, Stephane Ruffiera. Dariusz Dudka zagrał 90 minut. Liderem jest Lille, które pokonało na wyjeździe Nice 2:0 (Obraniak cały mecz na ławce). W spotkaniu PSG - Sochaux (2:1), w zespole gości, zagrał przymierzany do polskiej reprezentacji Damien Perquis.