Sport piłka nożna polacy za granicą "Ale napierdzielasz". Grosicki pogratulował Glikowi na Twitterze

"Ale napierdzielasz". Grosicki pogratulował Glikowi na Twitterze

30.04.2017, godz. 08:01
Kamil Glik, Sławomir Peszko, Artur Boruc, Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec
Kamil Glik, Sławomir Peszko, Artur Boruc, Kamil Grosicki, Tomasz Jodłowiec foto: Instagram

To był udany weekend dla reprezentantów Polski. Kamil Glik zdobył bramkę w wygranym meczu z Tuluzą (3:1), "Grosik" zremisował z Southampton i popisał się pięknym strzałem w słupek, a Robert Lewandowski został mistrzem Niemiec. Polscy kadrowicze gratulowali sobie nawzajem dobrych występów. Bez ogródek zrobił to Kamil Grosicki, który był pod wrażeniem wyczynu Glika.

Kamil Glik w sobotę dał swoim kolegom z drużyny sygnał do ataku. Po przerwie zdobył wyrównującego gola i zapoczątkował udane dla Monaco 45 minut. Klub z Księstwa dorzucił jeszcze dwie bramki i ostatecznie wygrał 3:1, utrzymując fotel lidera Ligue 1. Nie umknęło to czujności Kamil Grosickiego, który jeszcze niedawno grał na francuskich boiskach. Polak skomentował wpis Glika, wychwalając jego formę.

- Well done - napisał "Grosik". - Ale napierdzielasz.

Dla niego też była to dobra sobota. Hull zremisowało z Southampton i zdobyło cenny wyjazdowy punkt. Polak zanotował dobry występ, który okrasił soczystym uderzeniem. Piłka niestety zatrzymała się na słupku i angielskie media zamiast o fenomenlnym golu pisały o zachwycającym uderzeniu.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora