SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska na spacerze z Klarą. "Moja mała miłość" [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska na spacerze z Klarą. "Moja mała miłość" [ZDJĘCIE]

15.06.2017, godz. 17:11
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Kiedy Anna Lewandowska ćwiczy Robert Lewandowski bawi Klarą. foto:

Nie ma lepszego miejsca do wypoczynku, niż rodzime Warmia i Mazury. Z podobnego założenia wyszli najwyraźniej Robert i Anna Lewandowscy, którzy wybrali się na wczasy do swojej posiadłości nad jednym z tamtejszych jezior. Ale nie tylko oni mogą się zrelaksować. Ze sobą oczywiście zabrali córeczkę Klarę, która wraz z mamą może spacerować i w tych pięknych okolicznościach przyrody poznawać swój kraj.

Robert i Anna Lewandowscy zostali rodzicami na początku maja, a narodziny córeczki Klary zmieniły ich cały świat. Na lepsze. Od tamtej pory dumnie chwalą się swoim pierwszym dzieckiem w mediach społecznościowych, chociażby podczas spacerów. I oczywiście robią wszystko, by miało ono możliwie jak najlepsze warunki do rozwoju.

A czy może być coś lepszego dla noworodka, niż oddychanie świeżym, mazurskim powietrzem? Lewandowscy postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i na wczasy ruszyli nie do ciepłych krajów, USA czy innego popularnego miejsca, ale właśnie na Warmię i Mazury, gdzie mają swoją posiadłość nad jednym z tamtejszych jezior.

Nie ma jednak mowy o biernym odpoczynku i leżeniu do góry brzuchem. Zresztą to nawet nie pasowałoby do Roberta i Anny, którzy znani są przecież ze swojego zamiłowania do aktywnego trybu życia. A to samo chcą najwyraźniej zaszczepić Klarze i bardzo często wychodzą z nią na spacery. Podczas jednego z nich szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z malutką córeczką. - Moja mała miłość - podpisała fotografię uśmiechnięta od ucha do ucha Lewandowska.

Moja mała miłość My little love #familytime #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 15 Cze, 2017 o 7:22 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: