SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska pięknie o mężu: Z tym ziomkiem mogę całe życie konie kraść!

Anna Lewandowska pięknie o mężu: Z tym ziomkiem mogę całe życie konie kraść!

26.04.2017, godz. 17:28
Anna i Robert Lewandowscy życzenia
Anna i Robert Lewandowscy życzenia foto: Instagram

Robert i Anna Lewandowscy tworzą wspaniałą parę, która jest dla wielu ludzi w całej Polsce i na świecie wręcz inspiracją. Oboje świetnie się dogadują, ale też bardzo wspierają i mogą uchodzić za wzór małżeństwa. A tylko potwierdziła to sama Lewandowska, która w pięknych słowach wypowiedziała się o swoim mężu.

Robert i Anna Lewandowscy od lat tworzą zgraną, a dla niektórych nawet idealną parę. I trzeba przyznać, że miło patrzeć na to, jak dobrze się dobrali. W 2013 roku wzięli ślub, a teraz oczekują swojego pierwszego dziecka.

Swoim szczęściem często się chwalą w mediach społecznościowych. Wrzucają zdjęcia z wspólnych wypadów, treningów, a czasem po prostu fotografie zrobione podczas codziennych czynności. Z każdej z nich aż bije radość i miłość. A to, co o mężu powiedziała ostatnio Lewandowska, tylko potwierdza, że kochają się niezwykle mocno.

- Z tym "ziomkiem", moim największym przyjacielem mogę przez całe życie "konie kraść". W jedności SIŁA! - napisała na swoim profilu na Instagramie pod zdjęciem z Robertem, na którym w radosnym podskoku przybijają sobie piątkę. Takiego związku tylko pozazdrościć!

Jak można się domyślić pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów obojga sportowców, którzy zachwycali się pięknymi słowami Lewandowskiej. "Wspaniała para! Zazdroszczę Pani takiego super męża! Niesamowite jak Państwo się kochają!", "Piękni pod każdym względem", "I takie związki są najpiękniejsze, oparte na przyjaźni i wspólnej pasji", "Lepiej niż szóstka w totka" - to tylko niektóre z komentarzy. Ale czy można się im dziwić?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: