SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska pokazała córeczkę! Pierwsze ZDJĘCIE z Klarą

Anna Lewandowska pokazała córeczkę! Pierwsze ZDJĘCIE z Klarą

08.05.2017, godz. 14:32
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Piękna Anna Lewandowska z córką Klarą. foto: EAST NEWS

Od minionego czwartku Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą. To właśnie wtedy na świat przyszło jej pierwsze dziecko - córeczka Klara. W ostatnich dniach żona kapitana reprezentacji Polski była mniej aktywna w mediach społecznościowych i dochodziła do siebie po porodzie, a teraz wreszcie pochwaliła się fotografią z maleństwem i podziękowała za wszystkie słowa wsparcia. Zobacz zdjęcie Anny i Klary Lewandowskich!

Czwartek 4 maja był zapewne najszczęśliwszym w życiu Anny Lewandowskiej. Żona kapitana reprezentacji Polski urodziła córeczkę Klarę, a za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o wesołej nowinie poinformował świeżo upieczony tata. Przyznał też, że mama i dziecko czują się dobrze, ale sama Lewandowska od tamtej pory odpoczywała i nie udzielała się na Facebooku czy Instagramie.

Do czasu. W poniedziałek wczesnym popołudniem trenerka fitness pochwaliła się zdjęciem z ukochaną Klarą. Na fotografii trzyma niemowlę na rękach, a na jej twarzy widać promienny uśmiech. Tak właśnie wygląda najszczęśliwsza mama na świecie!

- Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Waszą dobrą energię! - podpisała fotografię Lewandowska.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: