SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z mamą sprzed lat

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z mamą sprzed lat

26.05.2017, godz. 13:35
ANNA LEWANDOWSKA
ANNA LEWANDOWSKA foto: Instagram

26 maja wszyscy w sposób szczególny pamiętają o swoich mamach. Również Anna Lewandowska złożyła swojej mamie życzenia poprzez Instagrama. Polka opublikowała wzruszające zdjęcie z lat dziecinnych. W opisie bardzo emocjonalnie odniosła się do dzisiejszego święta. To w końcu pierwszy Dzień Matki, który jest świętem także żony Roberta Lewandowskiego.

- Droga Mamo! Byłaś, jesteś i będziesz dla mnie najwspanialsza. Dziękuję za wszystko, za miłość, przyjaźń, wsparcie i szczere słowa - napisała na swoim Instagramie Anna Lewandowska.

W Dniu Matki poświęciła post swojej mamie, dziękując i składając jej życzenia. Zdjęcie małej Ani z mamą rozczula i wzrusza. Tym bardziej, że ten dzień jest także świętem samej Lewandowskiej. Ponad trzy tygodnie temu urodziła bowiem Klarę i dziś sama może czuć się jubilatką. Może jeszcze nie w tym roku, ale już za jakiś czas ona sama usłyszy życzenia z ust swojej córki.

Droga Mamo! Byłaś, jesteś i będziesz dla mnie najwspanialsza! Dziękuję za wszystko, za miłość, przyjaźń, wsparcie i szczere słowa. Dla mnie w tym roku 26 maja, jest szczególnym i podwójnie ważnym Dniem Mamy... Z okazji dzisiejszego święta wszystkim Mamom życzę, zdrowia i radości każdego dnia! Dear Mum! You were, you are and you will be the most important to me! Thank you for everything, for friendship, for support, for sincere words, for your love. For me this year, May 26th, is a special and double-important Mothers Day (in Poland) ... On the occasion of today's special day, I wish you health and joy for each and every day! #healthy #healthymom #motherday #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 26 Maj, 2017 o 12:21 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: