SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska urodzi lada dzień, a wciąż pomaga Polkom! [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska urodzi lada dzień, a wciąż pomaga Polkom! [ZDJĘCIE]

27.04.2017, godz. 10:11
Anna Lewandowska
foto: Instagram

Już wkrótce Anna i Robert Lewandowscy zostaną szczęśliwymi rodzicami. W napięciu oczekują swojego pierwszego dziecka, ale zaawansowana ciąża wcale nie przeszkadza żonie kapitana reprezentacji biało-czerwonych w... pomaganiu Polkom! A konkretnie przyszłym mamom. Na co tym razem wpadła Lewandowska?

Lewandowska od dawna uważana była za ekspertkę w dziedzinie fitness i zdrowego odżywiania, ale ciąża spowodowała, że wyspecjalizowała się w jeszcze jednej tematyce. Od kilku miesięcy radzi innym przyszłym mamom jak zachowywać w stanie błogosławionym, co jeść czy jakie ćwiczenia uprawiać. Wszystko to ma na celu urodzenie silnego i zdrowego dziecka, a to przecież jest dla każdego rodzica najważniejsze.

Mimo, że żona kapitana reprezentacji Polski urodzi lada dzień - termin porodu zaplanowany jest na przełom kwietnia i maja - to wciąż pozostaje aktywna. Zarówno fizycznie, jak i w mediach społecznościowych, które wykorzystuje do pomocy innym kobietom w ciąży. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie postanowiła zorganizować wyjątkowy konkurs, w którym wygrać można dwie płyty z programem "Healthy mom by Ann" zawierającym przeróżne treningi przeznaczone dla przyszłych mam.

A zadanie jest banalnie proste. Wystarczy wrzucić do sieci zdjęcie podczas ćwiczeń w trakcie ciąży i opatrzyć je odpowiednim hashtagiem. Zabawa trwa do 5 maja!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: